Sponsoren

Wij zijn blij met onze sponsoren, te weten:

 

Roelofsen Onroerend Goed: www.roelofsenvastgoed.nl

Kegelaar Transport: www.kegelaar.nl

Combinatie Mauritz Boomkwekerijen: www.combinatiemauritz.nl

De Keij Betonplaten en Transport: www.dekeij.nl

Jonkers Assurantiën BV: www.jonkersassurantien.nl

Bor Catering: www.borcatering.nl

Piet van Walsem Doe het zelf: www.pietvanwalsem.nl

Aspermont advocaten: www.aspremontadvocaten.nl

Gotan Food: go-tan.nl

Hazet auto's: www.hazet.nl

Adriaan Verwoert Keukens: www.adriaanverwoert.nl

Tollenaar Bouwbedrijf: www.htollenaar.nl

Van der Garde Warenhuis en Tuinmeubelen: www.vdgarde.nl

Damme Optiek: www.damme.nl

Drost Hydrauliek: www.drosthydrauliek.nl

Van Dam Wonen en Slapen: www.vandamwonen.nl

Vredo: www.vredo.com

Joop van Mourik Makelaar: www.joopvanmourik.nl

GMB Opheusden: www.gmb.eu

Nieuw Elan Media: www.elan-media.nl

Spar van de Pol Kesteren: kesteren.spar.nl

Telecombinatie Kesteren: www.telefonade.nl

Van Leeuwen auto's: www.vanleeuwenautos.nl

Heeren van Opheusden: www.heerenvanopheusden.nl

Blijderveen pallethandel: www.blijderveenpallets.nl

Van Zeist Architecten: www.vanzeist.nl

Van de Bijl en Heierman: www.vdbh.nl

Meximum Promotions: www.meximum.nl

Hendriksen Scooters: www.hendriksen-scooters.nl

BB Grondverzet: www.bbgrondverzet.nl

Corry van Rhenen Makelaardij: www.corryvanrheenen.nl

P. van den Berg Vleeshandel www.vleeshandelvandenberg.nl

Van Vilsteren B.V. Installatiebedrijf www.van-vilsteren.nl



© 2014       |       Schietvereniging Paul Kruger       |       Swaenenstate 1  4043KE Opheusden       |       Tel. 0488 - 44 37 03       |       Secretariaat: 0619860810