Sponsoren

Wij zijn blij met onze sponsoren, te weten:

 

Roelofsen Onroerend Goed: www.roelofsenvastgoed.nl

Kegelaar Transport: www.kegelaar.nl

Combinatie Mauritz Boomkwekerijen: www.combinatiemauritz.nl

De Keij Betonplaten en Transport: www.dekeij.nl

Bor Catering: www.borcatering.nl

Piet van Walsem Doe het zelf: www.pietvanwalsem.nl

Aspermont advocaten: www.aspremontadvocaten.nl

Adriaan Verwoert Keukens: www.adriaanverwoert.nl

Van der Garde Warenhuis en Tuinmeubelen: www.vdgarde.nl

Damme Optiek: www.damme.nl

Drost Hydrauliek: www.drosthydrauliek.nl

Van Dam Wonen en Slapen: www.vandamwonen.nl

Vredo: www.vredo.com

Joop van Mourik Makelaar: www.joopvanmourik.nl

GMB Opheusden: www.gmb.eu

Nieuw Elan Media: www.elan-media.nl

Plus van de Pol Kesteren: https://www.plus.nl/supermarkten/kesteren_plus-van-de-pol_937

Telecombinatie Kesteren: www.telefonade.nl

Van Leeuwen auto's: www.vanleeuwenautos.nl

Heeren van Opheusden: www.heerenvanopheusden.nl

Van de Bijl en Heierman: www.vdbh.nl

Hendriksen Scooters: www.hendriksen-scooters.nl

Corry van Rhenen Makelaardij: www.corryvanrheenen.nl

HKV Ochten: www.hkv.nl

Wolff Zonweringen B.V.: www.dewolffzonwering.nl

Tegehandel Verwoert: www.tegelshenkverwoert.nl

Autobedrijf Van Suilichem: www.vansuilichem.nl

Maas Banden: www.maasbanden.nl

Elan Media Group : www.elan-media.nl

Fa. A.H. Roelofsen & Zn: www.roelofsen-installatie.nl

Ton Keuken Mediaconsultancy B.V.: www.tonkeukenconsultancy.nl


 

© 2014       |       Schietvereniging Paul Kruger       |       Swaenenstate 1  4043KE Opheusden       |       Tel. 0488 - 44 37 03       |       Secretariaat: 0619860810